CLEANERSY i ANTI – ADHESIVES

Nowoczesne preparaty przeznaczone do zastosowania przed i po nałożeniu folii samoprzylepnej - odtłuszczanie, oczyszczanie i przygotowanie powie

  AMT Dystrybucja - Usuwanie i klejenie

 

Prowadząc firmę reklamową wielokrotnie spotkaliście się Państwo z problemem usuwania starej folii z różnych powierzchni oraz przygotowaniem jej do  nałożenie nowej. Często czas , który musimy przeznaczyć na usuwanie i czyszczenie powierzchni przed aplikacją nowej grafiki jest dłuższy niż potrzebny na samo klejenie.

Wychodząc naprzeciw tym problemom stworzyliśmy kilka produktów przeznaczonych specjalnie do tych zadań .

Do usuwania folii został stworzony  Vinyl Remover Gel, który po naniesieniu na folię wchodzi w reakcję z klejem co powoduje jej zmiękczenie oraz uelastycznienie, redukując czas i prace potrzebna do usunięcia.  Dodatkową  zaletą jest to, że przed zdjęciem folii ściągamy  żel do pojemnika i możemy go zastosować ponownie.(Zawsze należy wykonać próbę ,ponieważ nigdy nie wiemy jakiej jakości lakier jest zastosowany )

Do wyczyszczenia powierzchni z resztek kleju oraz jej odtłuszczenia mamy płyny czyszczące czyli CLEANERSY.  Występują one w dwóch rodzajach ze względu na siłę  działania, Clean Basic oraz  Clean Extra

Clean Basic: jest przeznaczony do usuwania standardowych zabrudzeń,(kurz ,olej. Resztki kleju z  foli. Wszelkiego rodzaju lekkie zabrudzenia .Produkt ten  w szczególności znajdzie zastosowanie przed aplikacja foli  jako środek odtłuszczający i przygotowujący powierzchnie.

Clean Extra: przeznaczony do usuwania mocnych zabrudzeń  typu resztki asfaltu ciężko usuwalne pozostałości po kleju idealnie sprawdzi się jako środek pomocniczy przy używaniu Vinyl Remover Gel.

Do klejenia na mokro jest przeznaczony Easy Wet produkt który pozwala na pozycjonowanie folii ale jego niewątpliwą zaletą jest to, że po aplikacji  nie odklejają się brzegi folii co często zdarza się przy zastosowaniu rozwiązań nieprofesjonalnych.

Wyjątkowym produktem, który możemy w tej linii Państwu zaproponować jest Clean&Dry czyli po prostu czyszczenie i klejenie folii na sucho z możliwością pozycjonowania brytów. W branży reklamowej często pracujemy pod dużą presją czasu i coraz większymi wymaganiami klientów dotyczącymi jakości. Stworzyliśmy produkt,  który stosujemy jak cleaners ale oprócz odtłuszczania powierzchni , jej wyczyszczenia pozwala on na pozycjonowanie brytów na sucho dzięki czemu po przyklejeniu efekt „na gotowo”  jest natychmiastowy bez oczekiwania na wyschnięcie konieczne przy metodzie klejenia na mokro.